O nas || Dowiedz się, komu zawdzięczasz te urocze etykiety

Doerthe

Doerthe pochodzi z Niemiec i jest duszą Stickerkid. Ukończyła studia na wydziale marketingu i finansów. Pracując dla międzynarodowej firmy, wprowadziła na rynek wiele marek i produktów na całym świecie. Jest perfekcjonistką uwielbiającą przedmioty domowej roboty.

Christian pochodzi ze Szwajcarii jest prawdziwym guru, gdy chodzi o projektowanie i strony internetowe. Prowadzi również 40-osobową agencję marketingu cyfrowego i jest odpowiedzialny za estetyczną oraz technologiczną stronę Stickerkid.

od 2004 650,000 szczęśliwych rodziców

Nasz zespół: Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim Markowi i Michel, którzy stworzyli Stickerkid i poświęcili 7 lat na opracowywanie technologii oraz dbanie o wysoką jakość naszych produktów. Dzięki ich pracy naklejki mają 10 lat trwałości i wytrzymują bez problemu pranie w pralce czy działanie kuchenki mikrofalowej. Dziękujemy Wam również za wszystkie godziny poświęcone na opracowanie formuły naklejek do wprasowania, sprawiającej, że przyklejają się one mocno do każdej tkaniny i wytrzymują ponad 45 prań, a w razie potrzeby można je z łatwością odkleić. To naprawdę robi wrażenie!

Bezpieczne płatności

SZYBKA WYSYŁKA

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Opinie klientów