FAQ

Kiedy otrzymam swoje zamówienie?
Wszystkie nasze produkty są produkowane w ciągu 24 godzin w Sion, Szwajcarii. Wszystkie naklejki są wysyłane priorytetem w standardowej kopercie. Twoje zamówienie powinno dotrzeć do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych od daty jego wysłania.
Nie otrzymałem swojego zamówienia. Co mogę zrobić?
Jeśli Twoje zamówienie nie dotrze do Ciebie w ciągu 15 dni roboczych od daty wysyłki, prosimy o kontakt z obsługą klienta na support@stickerkid.com. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Nie otrzymałem potwierdzenia email. Co mogę zrobić?
Prosimy o sprawdzenie folderu spam. Jeśli nie znalazłeś tam potwierdzenia email, zaloguj się na swoim koncie na stickerkid.pl, aby sprawdzić status swojego zamówienia. Jeśli status danego zamówienia nadal jest "W oczekiwaniu", prosimy o kontakt na support@stickerkid.com abyśmy razem mogli znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Jak przykleić naprasowanki?
Aby Twoje naprasowanki trzymały się najdłużej jak to możliwe, prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami:

Stałe naprasowanki (kolorowe okrągłe lub prostokątne naprasowanki).

 • Poczekaj, aż żelazko będzie gorące - temperatura powinna wynosić około 160 stopni (pozycja 2).
 • Przyłóż naprasowankę w wybranym przez Ciebie miejscu na ubraniu i przykryj naprasowankę papierem do pieczenia.
 • Kiedy żelazko jest już gorące, przyciśnij je mocno do papieru do pieczenia przykrywającego naprasowankę i trzymaj w jednym miejscu.
 • Nie korzystając z funkcji pary na żelazku, odczekaj 20-30 sekund aż naprasowanka przyklei się do materiału.
 • Odczekaj 48 godzin przed pierwszym praniem w pralce.

Usuwalne naprasowanki (biało czarne prostokątne naprasowanki).

 • Poczekaj, aż żelazko będzie gorące - temperatura powinna wynosić około 180 stopni (pozycja 3).
 • Przyłóż naprasowankę w wybranym przez Ciebie miejscu na materiale, i przykryj ją papierem do pieczenia.
 • Kiedy żelazko jest już gorące, przyciśnij je mocno do papieru do pieczenia przykrywającego naprasowankę i trzymaj w jednym miejscu.
 • Nie korzystając z funkcji pary na żelazku, odczekaj 20-30 sekund aż naprasowanka przyklei się do materiału.
 • Odczekaj 48 godzin przed pierwszym praniem w pralce.
Jak usunąć usuwalne naprasowanki?
 • Nie próbuj usuwać stałych naprasowanek (kolorowych, okrągłych lub prostokątnych naprasowanek).
 • Włącz żelazko (180 stopni / pozycja 3)
 • Przykryj naprasowankę papierem do pieczenia, przyciśnij żelazko na 20-30 sekund.
 • Korzystając z pincety, starannie odklej naprasowankę.
Jak przykleić naklejki do odzieży?
Naklejki do odzieży bez żelazka przyklejają się do metek od ubrań a nie do materiału. Najlepiej trzymają się na satynowych/jedwabnych metkach. Przed pierwszym praniem należy odczekać przynajmniej 24 godziny. Naklejki powinny być przyklejone do ubrań, które można prać w temperaturze do 40°C. Jeśli szukasz bardziej stałego sposobu na podpisanie ubrań, polecamy nasze naprasowanki.
Czy mogę wpisać różne imiona na arkuszu z naklejkami (np. rozdzielić zestaw 60 małych naklejek na 2 grupy po 30 naklejek)?
Niestety nie możesz użyć dwóch różnych imion lub personalizacji na jednym arkuszu z naklejkami. Jeśli zamówisz jeden z naszych zestawów, możesz dowolnie personalizować każdy rodzaj naklejek.
Czy naklejki są szkodliwe dla dzieci?
Nasze produkty nie są zabawkami i nie są jadalne. Powinny być ostrożnie wykorzystywane. Zalecamy natychmiastowe odklejanie uszkodzonych naklejek.
Strona wskazuje na to, że moja personalizacja jest pusta. Co mogę zrobić?
Czy upewniłeś się, że spersonalizowałeś wszystkie pola swojego zamówienia? Jeśli tak, spróbuj ponownie, używając innej przeglądarki na komputerze lub tablecie / telefonie komórkowym.
Czy mogę złożyć zamówienie dla swojej szkoły lub przedszkola?
Oczywiście. Mamy specjalny program dla szkół i przedszkoli - prosimy o kontakt pod adresem support@stickerkid.com, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę.
Masz inne pytanie?
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy o kontakt z obsługą klienta na support@stickerkid.com
Czy drukujecie znaki specjalne?
Nasze oprogramowanie drukujące akceptuje obecnie znaki należące do grupy Latin 1. Oznacza to, że wszystkie znaki zawarte w następujących językach zostaną wydrukowane w sposób pokazany w naszym sklepie internetowym: Europa Zachodnia i Ameryka: Afrykanerski, baskijski, kataloński, duński, holenderski, angielski, Wysp Owczych, fiński, francuski, galicyjski, niemiecki, islandzki, irlandzki, włoski, norweski, portugalski, hiszpański i szwedzki.
Nie udało mi się złożyć zamówienia z powodu problemu z płatnością. Co mogę zrobić?
Najpierw wypróbuj inną metodę płatności. Jeśli problem będzie się powtarzał i stracisz stronę, na której byłeś, nie martw się, Twój koszyk został zapisany na koncie. Po prostu zaloguj się i przejdź do pulpitu nawigacyjnego. Znajdź zamówienie i kliknij „zamów ponownie” i użyj innej metody płatności. Jeśli to nadal nie działa, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty e-mail (support@stickerkid.com), podając nam konto e-mail użyte do złożenia zamówienia, a my pomożemy Ci w realizacji zamówienia.
Moja płatność przeszła, ale zamówienie nie zostało potwierdzone. Co robić?
W przypadku potwierdzenia płatności przez dostawcę, kiedy zamówienie zostało anulowane, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej (support@stickerkid.com) i podaj nam numer zamówienia.
Złożyłem zamówienie. Czy mogę coś zmienić?
Jeśli złożyłeś zamówienie, nie możemy już nic zmienić. Zamówienia są natychmiastowo wysyłane do produkcji, aby zapewnić produkcję i wysyłkę zamówienia w ciągu 24 godzin. Jeśli coś poszło nie tak, prosimy o kontakt. Razem z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.
Z czego są zrobione naklejki?
Z najwyższym szacunkiem dla środowiska bardzo poważnie podchodzimy do zdrowia Twojej rodziny. Nasze naklejki są produkowane przy użyciu specjalnego atramentu, który ma bardzo mało substancji chemicznych. Ten atrament ma certyfikat GREENGUARD. Samoprzylepne naklejki na przedmioty i odzież są pokryte folią ochronną PVC zwaną laminacją. Ta folia posiada certyfikat CE i nie jest niebezpieczną substancją ani mieszaniną zgodnie z europejskim rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008 (rozporządzenie CLP) lub globalnym systemem harmonizacji klasyfikacji i oznakowania chemikaliów (GHS). Ten produkt nie uwalnia żadnych niebezpiecznych substancji i nie zawiera substancji wymienionych w rozporządzeniu (WE) nr 1005/2009, które niszczą warstwę ozonową.

Bezpieczne płatności

SZYBKA WYSYŁKA

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Opinie klientów