Produkcja i Jakość || Wierzymy w produkty wysokiej jakości w połączeniu z dbałością o szczegóły naszego zespołu produkcyjnego

Jakość

Stickerkid.pl korzysta z najwyższej jakości materiałów, aby dostarczyć Państwu naklejki o możliwie najwyższej jakości. Z najwyższą starannością selekcjonujemy surowce, papier, tusze i maszyny, których używamy przy realizacji zamówień, poświęcając też wiele czasu na dobór najbardziej plastycznych, elastycznych spoiw, dzięki którym nasze naklejki można nakleić na każdą powierzchnię. Pomimo jednak intensywnych badań, nie udało się nam opracować kleju do teflonu. Stosowany przez nas plastyfikator składa się z bardzo cienkiej folii o grubości zaledwie kilkunastu mikronów, nie wpływa więc na elastyczność naklejek. Używamy natomiast najlepszych materiałów, gwarantujących dużą trwałość produktów. Naklejka po naklejeniu przejdzie wieloletnią próbę czasu. Jeśli chodzi natomiast o naklejki na tekstylia, gwarantujemy, że wytrzymają 45 prań w pralce, w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Naklejki te są odporne na działanie pralek i suszarek do odzieży.

swiss-made

Otrzymaliśmy certyfikat "Swiss Made" przyznawany przez stowarzyszenie Swiss Label. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się zostać wyróżnionym w ten sposób. Ten certyfikat dowodzi, że nasze produkty, usługi oraz normy bezpieczeństwa spełniają szwajcarskie standardy jakości.

Produkcja

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, wszystkie produkowane są przez nas w Szwajcarii. Kontrolujemy cały proces, od początku do końca, nie podzlecając żadnej jego części. Daje to nam większą elastyczność i możliwość spełniania określonych wymagań naszych klientów.

Poszanowanie środowiska naturalnego i zdrowia Twojej rodziny jest dla nas ważniejsze niż cokolwiek innego.

Do produkcji twoich naklejek używamy tuszu o niskiej emisji chemicznej. Ten atrament ma certyfikat GREENGUARD.

Ponadto ochronna folia pokrywająca samoprzylepne naklejki do przedmiotów i odzieży nie jest substancją niebezpieczną ani niebezpieczną mieszaniną zgodnie z niemieckim rozporządzeniem „Gefahrstoffverordnung” lub rozporządzeniem europejskim (WE) nr. 1272/2008 (rozporządzenie CLP) lub globalnym zharmonizowanym systemem klasyfikacji i oznakowania chemikaliów (GHS).

Dette produktet frigjør ikke farlige stoffer og heller ikke inneholder stoffer som tømmer ozonlaget og er oppført i EU-forskriften nr. 1005/2009.

Bezpieczne płatności

SZYBKA WYSYŁKA

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Opinie klientów