• Gotowe do wysyłki w 24h
  • 650'000 zadowolonych rodziców od 2004
  • Ekologiczne atramenty

Produkcja i Jakość

Wierzymy w produkty wysokiej jakości w połączeniu z dbałością o szczegóły naszego zespołu produkcyjnego

Jakość

Stickerkid.pl korzysta z najwyższej jakości materiałów, aby dostarczyć Państwu naklejki o możliwie najwyższej jakości. Z najwyższą starannością selekcjonujemy surowce, papier, tusze i maszyny, których używamy przy realizacji zamówień, poświęcając też wiele czasu na dobór najbardziej plastycznych, elastycznych spoiw, dzięki którym nasze naklejki można nakleić na każdą powierzchnię. Pomimo jednak intensywnych badań, nie udało się nam opracować kleju do teflonu. Stosowany przez nas plastyfikator składa się z bardzo cienkiej folii o grubości zaledwie kilkunastu mikronów, nie wpływa więc na elastyczność naklejek. Używamy natomiast najlepszych materiałów, gwarantujących dużą trwałość produktów. Naklejka po naklejeniu przejdzie wieloletnią próbę czasu. Jeśli chodzi natomiast o naklejki na tekstylia, gwarantujemy, że wytrzymają 45 prań w pralce, w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Naklejki te są odporne na działanie pralek i suszarek do odzieży.

Produkcja

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów, wszystkie produkowane są przez nas w Szwajcarii. Kontrolujemy cały proces, od początku do końca, nie podzlecając żadnej jego części. Daje to nam większą elastyczność i możliwość spełniania określonych wymagań naszych klientów.

Poszanowanie środowiska naturalnego i zdrowia Twojej rodziny jest dla nas ważniejsze niż cokolwiek innego.

Do produkcji twoich naklejek używamy tuszu o niskiej emisji chemicznej. Ten atrament ma certyfikat GREENGUARD.

Ponadto ochronna folia PVC pokrywająca samoprzylepne naklejki do przedmiotów i odzieży nie jest substancją niebezpieczną ani niebezpieczną mieszaniną zgodnie z niemieckim rozporządzeniem „Gefahrstoffverordnung” lub rozporządzeniem europejskim (WE) nr. 1272/2008 (rozporządzenie CLP) lub globalnym zharmonizowanym systemem klasyfikacji i oznakowania chemikaliów (GHS).

Ten produkt nie uwalnia żadnych niebezpiecznych substancji i nie zawiera substancji wymienionych w rozporządzeniu (WE) nr 1005/2009, które niszczą warstwę ozonową.

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Gotowe do wysyłki w 24h

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Wszystkie nasze produkty są starannie wydrukowane w Szwajcarii.

Opinie klientów