• Gotowe do wysyłki w 24h
  • 650'000 zadowolonych rodziców od 2004
  • Ekologiczne atramenty

Dostawa & Płatność

Dowiedz się, jak szybko otrzymasz swoje zabawne etykiety imienne

Stickerkid.pl wysyła swoje produkty do wszystkich krajów europejskich. Koszty przesyłki są różne w zależności od kraju odbiorcy oraz wagi paczki. Nasze paczki są dostarczane przez Swiss Post. Czas przesyłki na terenie Polski wynosi do 3-5 dni roboczych. Jeśli zamówienie nie dotrze po 1 tygodniu od chwili złożenia go, prosimy o kontakt pod adresem support@stickerkid.com.

Płatność

Bezpieczna płatność.

W stickerkid.pl staramy się oferować Państwu najlepsze i najbezpieczniejsze metody płatności, aby zakupy przez Internet były tylko przyjemnością.

Wszystkie transakcje poprzez naszą stronę są w 100% bezpieczne.

Proponujemy dwie metody bezpiecznych płatności:

PayPal bądź kartą Visa lub Master Card. PayPal i nasi partnerzy od transakcji elektronicznych automatycznie szyfrują Państwa dane osobowe przesyłane z Państwa komputera wykorzystując protokół Secure Socket Layer (SSL) z 128-bitowym kluczem szyfrowania. Dodatkowo, w czasie gdy Państwa bank przesyła takie dane, jak numer karty kredytowej, datę jej ważności oraz kod zabezpieczający, adres URL zmienia się z http na https („s” oznacza secure - zabezpieczony). Akceptujemy płatności kartami Visa i Master Card lub z konta PayPal.

Bezpieczne płatności

Bezpieczne płatności

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Gotowe do wysyłki w 24h

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Wszystkie nasze produkty są starannie wydrukowane w Szwajcarii.

Opinie klientów