Dostawa & Płatność || Dowiedz się, jak szybko otrzymasz swoje zabawne etykiety imienne

KOSZTY DOSTAWY

Stickerkid produkuje i dostarcza swoje produkty bezpośrednio ze Szwajcarii. Dostawa jest bezpłatna dla zamówień o łącznej wartości 130 zł i więcej. Dla zamówień o łącznej wartości poniżej tej kwoty, opłata za dostawę jest zryczałtowana i wynosi 15 zł.

Dostawa jest obsługiwana przez naszego partnera LA POSTE Suisse. Gdy zamówienie opuści naszą pracownię, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem wysyłki.

95% zamówień zostaje wyprodukowanych w ciągu 24 godzin. Po tym dostawa trwa 3 do 5 dni roboczych (włączając soboty). Twoje zamówienie zostaje dostarczone bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej.

Aby dostawa przebiegła pomyślnie, upewnij się proszę, że twój adres został wpisany poprawnie w momencie płatności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy.

* Ze względu na przepisy w Twoim kraju dodatkowe opłaty importowe mogą zostać doliczone do kwoty dostawy. Stickerkid nie jest za nie odpowiedzialny. Sprawdź przepisy związane z importem towarów w swoim kraju, aby uzyskać więcej informacji odnośnie dodatkowych opłat celnych i importowych.
METODY PŁATNOŚCI

Karty kredytowe

Stickerkid.pl dokłada wszelkich starań, aby zaoferować Ci najbezpieczniejsze sposoby płatności, które pozwolą Ci dokonać zakupów z pełnym zaufaniem.

Bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji. Kiedy kupujesz spersonalizowane naklejki lub naprasowanki na ubrania od Stickerkid, wszystkie transakcje dokonywane na Stickerkid.pl są w 100% bezpieczne. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich płatności, oferujemy 2 rozwiązania: Paypal lub kartę płatniczą VISA oraz kartę kredytową MasterCard. Paypal, w połączeniu z naszym partnerem płatności elektronicznych, automatycznie szyfruje Twoje poufne informacje, gdy są one przesyłane z Twojego komputera za pomocą protokołu Secure Sockets Layer (SSL) ze 128-bitowym kluczem szyfrującym (najwyższy dostępny poziom). Ponadto, gdy wprowadzasz dane swojej karty kredytowej (numer karty, datę ważności i kod bezpieczeństwa), adres URL staje się adresem URL https (litera "s" oznacza bezpieczeństwo), a nie adresem http. Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe: Visa, MasterCard, lub Twoje konto Paypal. Jeśli masz konto Paypal, możesz go użyć do płatności.

Bezpieczne płatności

SZYBKA WYSYŁKA

PRODUKOWANE W SZWAJCARII

Opinie klientów